Oblicz horoskop

Korzystając z aplikacji poniżej, możesz w kilka chwili obliczyć swój horoskop i zobaczyć przedstawiający go kosmogram. Pod aplikacją znajdziesz listę (wraz z opisami) symboli astrologicznych po polsku.
Wpisując miejsce urodzenia (nazwę miejscowości), nie używaj polskich liter. Jeśli na liście nie będzie miasta Twoich narodzin, wpisz jakieś najbliższe większe miasto.
Kiedy już wprowadzisz dane i wyświetli się kosmogram, po najechaniu kursorem na dany symbol, wyświetla się jego nazwa i dokładne położenie w znaku, a także domu.
Przechodząc poniżej kosmogramu, możesz skorzystać z dodatkowych opcji. Zaznaczając odpowiednie pola, możesz dodać inne jeszcze obiekty do kosmogramu, jak na przykład Ceres i Chiron, albo również listę poszczególnych elementów horoskopowych i ich położenie, a także listę aspektów.

Dostępne w tej aplikacji opisy poszczególnych elementów horoskopu nie można uznać za interpretację horoskopu, tak jak części samochodu nie można uznać za samochód. Jechać czymś takim się nie da. Odpowiadającą danej osobowości interpretację horoskopu nie jest w stanie przedstawić nawet najlepszy program. Po taką interpretację zwrócić się należy do astrologa.

<br /> <a href="http://www.astro-quick.com/free_birth_chart.php" target="_top" rel="noopener noreferrer">online 100% free birth chart</a><br />

Symbole astrologiczne

Znaki ZodiakuPlanety i inne elementy kosmogramuAspekty
- Baran - Słońce - koniunkcja
- Byk - Księżyc - półsekstyl
- Bliźnięta - Merkury - półkwadratura
- Rak - Wenus sekstyl
- Lew - Mars - kwintyl
- Panna - Ceres - kwadratura
- Waga - Jowisz - trygon
- Skorpion - Saturn - półtorakwadratura
- Strzelec - Uran - kwinkunks
- Koziorożec - Neptun - opozycja
- Wodnik - Pluton
- Ryby - Prozerpina
- północny węzeł księzycowy
- południowy węzeł księżycowy
- Lilith
- ascendent
- medium coeli
- Chiron
- Punkt Szczęścia