Głos niech zabiorą klienci astrologa

Poniżej garść reakcji, na otrzymane horoskopy.
Imiona zostały zmienione. Zachowano oryginalną pisownię.

1.
Udalo nam sie zajsc w ciążę w grudniu tj Pan przewidzial. Płci jeszcze nie znamy. Wspolzylam 12.12 (cykl Jonasa) wieczorem i jeszcze pare razy w owulacji wyznaczonej przez kalendarzyk. Oby Dziecko bylo zdrowe! 🙂

2.
Dzień dobry Panie Robercie,

bardzo dziękuję za przesłanie Horoskopu. Czytając go widziałam w nim mojego Staszka. „Wielkiego” silnego, małego chłopca przypominającego cherubinka z blond loczkami, który proszę mi wierzyć już teraz bardzo zaznacza swoją niezależność, zawziętość, stanowczość i potrzebę samodzielności. Rzeczywiście jest bardzo ruchliwy, nerwowy, ale równie bardzo spostrzegawczy i bystry. 

Ciekawe jest również to, że w okresie w którym Pan wspomniał tzn w kwietniu 2019 kiedy to jego ogromny poziom energii i ta jego niezależna natura (chwile wcześniej nauczył się chodzić) spowodowała, że wylądowaliśmy w szpitalu z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Proszę mi wierzyć przeżyliśmy chwile grozy. 

Z drugiej strony rzeczywiście odnoszę wrażenie, że teraz się trochę uspokoił jakby bardziej świadomie próbował skoordynować siebie (oczywiście na ile to możliwe w jego przypadku :)).

Wspomniał Pan również o wodzie. Rzeczywiście uwielbia ją. Nie tylko chodzimy z nim i ze starszym synem na basen publiczny ale mamy również koło domu ogrodowy basen, mógłby w nim siedzieć cały czas. Zaczęliśmy jeździć na wycieczki rowerowe, na których z ogromną ciekawości ogląda wszystko koło, a chyba najbardziej fascynują go samochody. Uwielbia się nimi bawić, zawsze musi mieć w rączce jakiś samochodzik.

3.
Panie Robercie, 

Z całego serca dziękuje. Za to co napisał Pan dla Zosi jak i za to co napisał Pan dla mnie. Po prostu dziękuję, bo to chyba jedyny sposób w jaki potrafię wyrazić moją niezmierną wdzięczność i szacunek za Pana słowa.

4.
Panie Robercie,

Jednak „Ta” astrologia potrafi być trafna. Wiele pańskich informacji zdecydowanie do przemyślenia. Jakby Pan był w okolicach Krakowa to zapraszam na nielegalne piwko w plenerze – a może nawet niedługo już na mieście w normalności. 

5.
Dzień dobry Panie Robercie,

Serdecznie Panu dziękuję za przesłane horoskopy. Bardzo mi się one podobają pod względem przygotowania, przekazu i Pana sposobu prezentacji jak i oczywiście z racji tendencji i możliwości jakie się dla mnie pojawiają😁

6.
Szanowny Panie Robercie, 

Dziękuję za tą interpretację. Z większości rzeczy, o których pan tutaj napisał, zdaję sobie sprawę i już pewne sukcesy w przepracowaniu samej siebie odnoszę. To mój pierwszy kontakt z astrologią i jestem zdziwiona, że to wszystko jest „zapisane w gwiazdach”. Z jednej strony wszystko wydaje się bardzo znajome, z drugiej przy niektórych punktach całkowicie nie widzę siebie, chociaż odnoszę wrażenie, że to związane z doświadczeniami jakie zebrałam w dzieciństwie. Mam tu na myśli kwestię łatwości wchodzenia w „lekkie” związki i strach przed poważniejszymi. Na ten moment jakakolwiek forma bliskości napełnia mnie strachem, ale wszystko jest do przepracowania i coraz mniej mnie to martwi. Żaden wewnętrzny problem nie trwa wiecznie, a każda blokada jest do usunięcia 🙂

Jestem bardzo zadowolona, że zamówiłam u Pana tą interpretację. Czuję się jakbym dostała liścik-wskazówkę. Nie gotową instrukcję jak chodzić, ale informację, na co zwrócić uwagę żeby nie zaplątać się w sznurówkach 😀 

7.
Dzień dobry,

bardzo dziękuję za szybkie przygotowanie horoskopu dla Bartka. Pana analiza i interpretacja wydają się być bardzo trafne. Właśnie tak odbieram Bartka. Podzielam Pana opinię odnośnie drogi zawodowej Syna. Bartek w marcu br zrezygnował z drugiego roku studiów na anglistyce, Jego wyborem są studia na kierunku BW – kryminologia i kryminalistyka i docelowo praca w policji. Mam nadzieję, że wytrwa w tym postanowieniu. 

8.
Dzień dobry Panie Robercie,

Dziękuję za analizę horoskopową.

Dokładnie jest tak jak Pan pisze.

W zasadzie wszystko się zgadza, zarówno w odniesieniu do mojej osobowości jak i podejścia do relacji. Zastanawiam się tylko, na ile mogę wykorzystać ten sprzyjający moment jeszcze teraz (i czy jest po co), skoro przyszły rok ma być taki trudny i stratny. I czy relacje zawarte w tym aktualnym czasie mają szansę na przetrwanie (i tu mam na myśli konkretną relację trwającą od stycznia 2022 – choć teraz w stanie zawieszenia, jeżeli mogę tak powiedzieć).

Czy myśli Pan, że w tym kontekście warto zrobić horoskop partnerski czy po prostu uzupełnić horoskop indywidualny?

9.
Dzień dobry 

Dziękuję za horoskop jestem pod wrażeniem tego co tam jest napisane uważam że to jest dobra instrukcja obsługi😀 Większość czułem w środku ale nie umiałem tego obrać w słowa ale wiedziałem że tak jest i jescze jak mi pan opisał te rzeczy to uważam że to były dobrze wydane pieniądze.

Czy mógłbym zamówić mojej żonie horoskop urodzinowy ?Nie długo ma urodziny więc napewno była by to miła niespodzianka dostać coś takiego.

10.
Dziękuję bardzo za horoskop prezent się udał i co najważniejsze wiedza zawarta w tym horoskopie się sprawdza.

11.
Panie Robercie bardzo dziękuję za wnikliwą analizę. Zawarte treści zostały przedstawione w punkt! 

12.
Bardzo dziękuję za trafiony i profesjonalny horoskop, pięknie Pan go ujął i opisał. Mój zawód- kurator sądowy- wpisuje się w predyspozycje służenia ludziom🙂. W zasadzie każdy większy poruszany przez Pana wątek ma odbicie w rzeczywistości. Jestem pod wrażeniem Pana wiedzy, umiejętności i samego zagadnienia horoskopu urodzeniowego. Astrologia jest niesamowita😃.