Astrologia – korepetycje

Indywidualny kurs astrologii

Jeśli chcesz w stosunkowo szybkim tempie uczyć się astrologii, skorzystać możesz z mojej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Nie jest to mój pomysł. Osoby zainteresowane tematem same zaczęły zwracać się do mnie z zapytaniami, czy mógłbym prowadzić dla nich korepetycje z dziedziny tak pasjonującej jak astrologia.
Astrologią zajmuję się od 1993 roku. Od końca lat 90. nieprzerwanie prowadzę własną praktykę. Jestem przy tym osobą dosyć komunikatywną, więc nauka ze mną jest nie tylko efektywna ale i przyjemna.
Korepetycje odbywają się w danym czasie tylko z jedną osobą, w dogodnych, wybranych przez nas terminach, przez Skype lub ewentualnie przez telefon (na mój koszt). Przy czym Skype jest o tyle lepszy, że i zdrowiej, i na bieżąco można przysyłać informacje, pliki.
Najlepsi uczniowie mają szansę dołączyć do zespołu Instytutu Badań nad Astrologią „AstroLab” (www.astrolab.org.pl)

W ramach korepetycji z astrologii ze swej strony zapewniam:

  • pierwsze zajęcia gratis
  • indywidualny tok nauczania
  • dostosowanie tematów i stopnia trudności do poziomu ucznia
  • nauczanie skoncentrowane nie tyle na przedstawieniu wszystkich możliwych teorii i reguł, ale głównie na tym, co w moim przekonaniu rzeczywiście działa
  • bezpłatne materiały edukacyjne w wersji elektronicznej

Zapraszam serdecznie wszystkich złaknionych wiedzy, lepszego zrozumienia siebie, innych ludzi, świata.
Oferta w szczególności kierowana jest do tych osób, które nie mieszkają w Warszawie lub innych miejscach, gdzie być może organizowane są kursy astrologii. Ale oczywiście zapraszam wszystkich chętnych.

Robert Marzewski